U.S. ORIGINAL MASKÁČE A UNIFORMY > DOPLŃKY K UNIFORMÁM

Řadit položky podle ceny | názvu
|< << 1 >> >|

Sada vycpávek (nákoleníků a náloketníků) pro maskáče ACU a MULTICAM originál US ARMY

Tohle je jedna funglnová originální sada vycpávek (nákoleníků a náloketníků) pro maskáče ACU a MULTICAM , fasovaná americkou armádou. Dává se to do nohavic a rukávů,kde je našitý suchý zip.Jeden balíček je pro jednu uniformu kalhoty a blůzu. 

  Naše cena: 75,00 Kč
 

ks

Originál US Army vložka na kalhoty M-65 LARGE nová

Originál US Army zateplená  vložka do kalhot M-65. Stav ůplně nová ve velikosti vhodný pro  Large-Short a Larg Regular. Pro velikost pasu od 35" až 39" palcu (89-99cm) a rozkroku až  do 32 1/12" palcu (83 cm). POZOR je velice důležité se podívat na štítek vašich kalhot pro zjištění napsaný velikosti protože vojenské velikosti jsou jinak měřené než u civilních kalhot.Vojenské medium je jako civilní large a tahle vložka je vojenská velikost large tak se rovná civilní X-large.

  Naše cena: 300,00 Kč
 

ks

Originál US Army vložka na kalhoty M-65 MEDIUM nová

Originál US Army zateplená  vložka do kalhot M-65. Stav ůplně nová ve velikosti vhodný pro  MEDIUM-SHORT a MEDIUM REGULAR. Pro velikost pasu od 31" až 35" palcu (79-89cm) a rozkroku až  do 32 1/12" palcu (83 cm). POZOR je velice důležité se podívat na štítek vašich kalhot pro zjištění napsaný velikosti protože vojenské velikosti jsou jinak měřené než u civilních kalhot.Vojenské medium je jako civilní large a tahle vložka je vojenská velikost MEDIUM tak se rovná civilní LARGE.

  Naše cena: 250,00 Kč
 

ks

Originál US Army vložka na kalhoty M-65 SMALL LONG nová

Originál US Army zateplená  vložka do kalhot M-65. Stav ůplně nová ve velikosti vhodný pro  SMALL-LONG velikost pasu od 27 " až 31" palcu (69-79cm) a rozkroku až  nad 32 1/12" palcu (83 cm). POZOR je velice důležité se podívat na štítek vašich kalhot pro zjištění napsaný velikosti protože vojenské velikosti jsou jinak měřené než u civilních kalhot.Vojenské medium je jako civilní large a tahle vložka je vojenská velikost SMALL  tak se rovná civilní MEDIUM.

  Naše cena: 210,00 Kč
 

ks

Řadit položky podle ceny | názvu
|< << 1 >> >|
hledat i v popisku zboží
Pokročilé vyhledávání

Napište Váš e-mail k zasílání novinek: